Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Rozszerzamy działalność na Łotwie ~przegląd_rynkowy 2 2024-01-10 11:09
✏️✏️✏️ Najbliższy opór przy 14 PLN ✏️✏️✏️ ~technik_at 2 2024-01-09 11:56
Do doświadczonych rasowych spekulantów ~Paradoks 1 2024-01-09 11:45
spółka nabiera rozpędu w spadkach, będzie 5 zł. czy jeszcze mniej? ~śmieciowypapier 5 2024-01-08 21:37
Spółonęła hala produkcyjna konkurenta -> 14 PLN na dzień dobry ~przegląd_rynkowy 12 2024-01-07 09:28
Zobaczcie sobie na wykres roczny :) ~heh 6 2024-01-06 19:28
TKO 10000 zł ~xxx 9 2024-01-05 17:22
Mabion rusza z kopyta ~Bykuś 1 2024-01-05 15:24
FF 50 000 szt akcji ~Guru 3 2024-01-05 12:42
FF 33,92% x 6 367 000 szt. = 2 159 686 szt. ~stop 2 2024-01-05 09:55
Mercator już wybił gorą ~ObserwatoR 2 2024-01-04 22:03
spokojnie trzymać i nie oddawać ~Marcin 1 2024-01-04 18:41
Na Discordzie skrzykują się i chcą robić pompkę ~cynk 4 2024-01-04 10:46
Podaż wygląda jak ser szwajcarski ~Paweł 1 2024-01-04 08:46
Uwaga na naganiacza spółdzielni który próbuje ubierać metodą 'na pożar' ~uważaćoszust 6 2024-01-03 19:54
Skokowy wzrost zysków ~Opinia 2 2024-01-03 14:56
Harper przejmuje odbiorców EcoWipes ~Bykuś 10 2024-01-03 13:39
Spółka nabiera rozpędu ~ObserwatoR 3 2024-01-03 12:21
Wyniki finansowe pod koniec lutego? ~lol 12 2024-01-03 08:20
☢️ wraca na 3 zł...... - tam wsparcie ☢️ ~ZnanyAnalityk 6 2023-12-29 10:18
poniżej 7 kupię ~Kazik 8 2023-12-29 09:17
Formacja objęcia hossy na wykresie ~technik 3 2023-12-29 08:56
czekać na 5 z przodu i pod te 10-20 % można zagrać a teraz strach ~Analityk 10 2023-12-28 18:33
TKO 25 PLN +200% ~rysiek 2 2023-12-28 17:24
Popyt się obudził ~zenek 4 2023-12-28 11:04
jak tam..zyjecie?dzisiaj 12? ~ufo 3 2023-12-28 09:34
TKO 12 PLN ~obserwator 2 2023-12-28 09:09
Ostatni dzień optymalizacji ~księgowy 2 2023-12-27 16:46
Jak bardzo trzeba zgnoić kurs żeby zabrać spółke z giełdy? ~fred 7 2023-12-27 16:45
Jak tam marzyciele? Emocje opadły? ~Kapitan 12 2023-12-27 16:29
[x]
HARPER 0,00% 5,00 2026-06-22 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.