|
Dajcie -50% przeciez to juz wszystko jedno
|
~olo
|
2
|
2023-11-30 16:49
|
|
Dobra kto odpadł pod 8,4??
|
technik-at
|
13
|
2023-11-30 16:41
|
|
teraz to już i tak nikt tego nie kupi więc albo sobie sprzedają albo nie
|
~beret
|
1
|
2023-11-30 16:40
|
|
pięknie technika powiesili haha
|
~Haha
|
2
|
2023-11-30 16:39
|
|
to nieźle tu poubierali naiwniaków techników_at i innych
|
~wspaniale
|
1
|
2023-11-30 16:38
|
|
7,6 na jutro
|
technik-at
|
5
|
2023-11-30 16:38
|
|
Jak tam kółkowicze?
|
~Hak
|
1
|
2023-11-30 16:32
|
|
w obrocie ze 2 mln szt akcji, zejdzie dziś 800 tys szt,
|
~pepco
|
2
|
2023-11-30 16:32
|
|
CO SIĘ TU DZIEJE STRASZIEJSZE NIŻ 'KRWAWA MASAKRA PIŁĄ CZ.3'
|
~haft
|
4
|
2023-11-30 16:28
|
|
123456 i kto miał racje ?
|
~pepco
|
9
|
2023-11-30 16:23
|
|
coraz mniej akcji na rynku - ????
|
~pepco
|
20
|
2023-11-30 16:21
|
|
Ciekawe ile dzisiaj akcji kupil icotton
|
~Kimono
|
2
|
2023-11-30 16:19
|
|
ktoś zgrabnie straszy zleceniem na 46000 akcji - spryciarz
|
~oko
|
6
|
2023-11-30 16:18
|
|
Dziś po 7 czy jutro po 5?
|
~Seller
|
1
|
2023-11-30 16:17
|
|
a technika_at pięknie ubrali i musi uśredniać :D
|
akcjoinm
|
3
|
2023-11-30 16:16
|
|
W takim tempie, to jutro będziemy testować 5 PLN
|
~technik_at
|
1
|
2023-11-30 16:15
|
|
Z batona w łeb!
|
~lol
|
1
|
2023-11-30 16:09
|
|
To już koniec. nawet zgliszcza tu nie zostaną, zaorali spółkę kompletnie
|
~gasimyświatło
|
1
|
2023-11-30 16:08
|
|
Zastanawiają mnie te barany...
|
~12345
|
2
|
2023-11-30 16:04
|
|
w tym wszystkim jest dobra informacja
|
~MAKLER__GPW
|
1
|
2023-11-30 16:03
|
|
Pompowaliście do 13zł , matoły, to teraz macie hehehe
|
~yesyesyes
|
2
|
2023-11-30 15:44
|
|
Panika to dopiero będzie ale po 16 stej, jak zaczną wszyscy wywalać
|
~yesyesyes
|
2
|
2023-11-30 15:37
|
|
skończyła sie kasa panikarzom - czas na odbicie i laddna świeczka będzie
|
~oko
|
4
|
2023-11-30 15:33
|
|
przesadziliście z tą zwalą - odbije
|
~oko
|
3
|
2023-11-30 15:32
|
|
prawie 10% akcji dziś zmieniło właściciela
|
~NaSerio
|
2
|
2023-11-30 15:28
|
|
Nie strata a zysk 4mln. Błąd w raporcie? Czytac
|
~Jwjwjw
|
6
|
2023-11-30 15:24
|
|
Uwaga po 16 stej pójdzie jak zwykle zwała na 5 zł
|
~UWAGA
|
3
|
2023-11-30 15:13
|
|
Na miesięcznej jest nadal +15%, potencjał do spadków dalej spory... 6,70
|
~walcowy
|
4
|
2023-11-30 14:38
|
|
Ktory guru na abonament ugotowal swoje owce na Harpie?
|
~PytonTrader
|
2
|
2023-11-30 14:19
|
|
Nie mam od wczoraj internetu, jesteśmy już po super raporcie na 15 zł.?
|
~brakzasiegu
|
2
|
2023-11-30 14:16
|