Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jutro powrót do bazy ~Ehhh 1 2023-11-29 19:03
Raport katastrofa ~Jw 1 2023-11-29 19:03
Ida w dobrym kierunku ~Leo 1 2023-11-29 18:50
✅ Efektywność operacyjna ✅ ~podsumowanie 2 2023-11-29 18:46
Strata 6 mln w ostatnim kwartale!!! ~LAPTOP 4 2023-11-29 18:38
Jutro się nie otworzy ~GrubaRyba 3 2023-11-29 18:15
Wyniki powyżej oczekiwań rynkowych ~Analityk_rynkowy 3 2023-11-29 18:14
2020-2021: -16mln straty netto, 2022-2023 +6mln zysku netto ~harper 3 2023-11-29 17:56
-4,5 bańki w plecy ~Pablito 4 2023-11-29 17:54
Zobowiązania mocno spadki. Strata naciagana ~Jw 1 2023-11-29 17:53
Kto pierwszy ten lepszy ~Bida 1 2023-11-29 17:45
EBIT x 5 a kurs dopiero x 1.1 technik-at 1 2023-11-29 17:36
Pany mam apel ~Imeil 1 2023-11-29 17:34
No to czekamy ~Jam 7 2023-11-29 17:34
Piękne odleszczanie ~Blecar 7 2023-11-29 17:32
Mało wam spółdzielnia dała zarobić? Nie narzekać, dziękować! ~niewdzięcznicy 1 2023-11-29 16:51
Niestety... ~12345 1 2023-11-29 16:39
✅ c/wk=1 ✅ ~analityk_rynkowy 1 2023-11-29 15:54
Na godzinówce doji ~Imeil 5 2023-11-29 14:59
wyniki-WYWALANIE ~krzychu 3 2023-11-29 14:40
Kolarze i groszołapy to zakała polskiej giełdy ~Ech 2 2023-11-29 12:33
Ratujcie kapitał sprzedajecie...bo zaraz pompa w gore ~Imeil 2 2023-11-29 09:36
Jutro wodospad ~Jeuop 6 2023-11-29 09:00
Gdzie te wyniki:) ~Marcin 2 2023-11-29 08:02
Nawet w porównaniu do GLCOSMED HARPER JEST 2 X niedowartościowany ~akcjonariusz 2 2023-11-28 22:50
cena bawełny lezy na dnie - i spada wobec października - czyli dobrze ~oko 1 2023-11-28 20:51
WYNIKI ~krzychu 5 2023-11-28 20:06
wywalanie ~krzychu 7 2023-11-28 19:52
Dzisiejsza sesja nic nie oznacza ~Blecar 4 2023-11-28 17:42
Czyli wyniki będą do słabe... ~12345 7 2023-11-28 17:40
[x]
HARPER 0,00% 4,91 2026-06-25 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.