Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
wow! - niecodzienne - przegieliście - jutro odbicie ~oko 13 2023-12-01 19:15
Po 16 stej poleci na 5 - 6zł niestety ~ITYLEWTEMACIE 9 2023-12-01 18:22
✏️✏️✏️ Teraz należy domknąć lukę przy 12 PLN ✏️✏️✏️ ~strateg 5 2023-12-01 16:31
Zimowy okres zawsze jest najlepszy ~Obiektywnie 9 2023-12-01 16:19
Prawda ~Tom 1 2023-12-01 15:44
Hello...jestem wałek roku HARPER ~Imeil 1 2023-12-01 15:17
Arkusz do 12 pln jest prawie pusty ~obserwator 1 2023-12-01 15:06
nieźle zarabiają na tych kółkach, teraz muszą podbic kurs ~peperoni 3 2023-12-01 14:52
Dzien dobry ~Imeil 1 2023-12-01 14:51
Milion ~Tom 2 2023-12-01 14:48
Więcej wiary w spółkę ~Paweł 3 2023-12-01 14:48
Już nie ma chętnych do oddania ~ObserwatoR 1 2023-12-01 14:47
Harper - jedna ze spółek, która na covidzie zyskuje najwięcej ~Obiektywnie 4 2023-12-01 13:57
Vee zaraz ruszy na 40 brać nie czekać !!! ~Jw 8 2023-12-01 13:56
i teraz powoli do bazy, standardowo:) i jadą z syfem:) ~Qazek 5 2023-12-01 13:34
Zaczyna się wyprzedaż, zaraz totalny zjazd !!!!! ~UCIEKAĆ 2 2023-12-01 12:26
Icotton nic nie kupił? ~Nicniekupili 2 2023-12-01 11:55
c/wk=0.7 ~analityk_rynkowy 1 2023-12-01 11:16
Za chwilę 1 górne widły! Gruby zbiera ~Investor 1 2023-12-01 11:02
III kwartał HARMER -4,3 mln zł a GLCOSMED +8,5 mln zł akcjoinm 16 2023-12-01 10:53
7,40 to dobra okazja! Ja wszedłem. ~Investor 6 2023-12-01 10:50
kółka dzis będą technik-at 3 2023-12-01 10:48
Harper zakończył kwartał stratą netto w wysokości 4,3 mln zł ~przegląd_rynkowy 3 2023-12-01 10:24
Byłby numer ~Tom 2 2023-12-01 10:12
Nie kupować ! ~obserwator 2 2023-12-01 10:11
kupowac i sprzedawać ~zarabiac 1 2023-12-01 10:10
Nie sprzedawac ~Olo 4 2023-12-01 10:02
po wczorajszym to niech sobie sami kupuja tego gniota szmaciarze ~Qazek 7 2023-12-01 09:54
Spółka trafiła na #1 w rankingu czarny kon GPW ~Hmmm 1 2023-12-01 09:53
Spółka zaliczyła 5 mln straty ~opinia 2 2023-12-01 09:38
[x]
HARPER 1,60% 5,08 2026-06-23 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.