Zarabiaj z nami | Logowanie | Newsletter | Forum | Blogi | Konkurs

2006-02-23 10:18 Źródło: Informacyjna Agencja Radiowa

Informacyjna Agencja Radiowa

Zwiększa się liczba ofiar w Moskwie


Z rumowiska hali targowej w Moskwie wydobyto do tej pory 21 ciał. W wyniku zawalenia się dachu ranne zostały 24 osoby. Część z nich jest w stanie ciężkim.


Prawdopodobnie nie jest to ostateczny bilans ofiar, ponieważ wciąż trwa akcja ratownicza. Według ratowników, pod gruzami wciąż są ludzie.

Cały teren jest otoczony przez wojsko i milicję. Dach zawalił się wcześnie rano. Najbardziej prawdopodobną przyczyną był zalegający na nim śnieg. Prokuratura nie wyklucza jednak możliwości aktu terrorystycznego. Jedna z kobiet twierdziła, że słyszała wybuch.

Halę projektował ten sam architekt, który zaprojektował moskiewski aqua park. Zawalił się on kilka lat temu. Przyczyną tragedii również był zalegający na dachu śnieg.




Komentarze do artykułu

Wiadomość przez email

Dziennik Bankier.pl
Tygodnik Firma
Twój e-mail: