ale , ale ... gdzie jest Jusiu ? czyzby rzeczywiscie powrucil na wies , uprawiac ziemniaki , wg zalecen kolegow... niezle musi byc zagniewany , masz pojecie
tak wszystkie systemy i ludek miły ,ąle prosty odwrócą naL.to paranoja.TO JUŻ KONIEC,DYSTRYBUCJA PEŁNĄ GĘBĄ i ładują S.i to na całym świecie.zawsze tak jest.koniec fali,a 95% rynku widzi dalszy wzrost.powiedział lis.pozdrawiam.
miałem zostawić 2500 złotych na kontrakt,ale zaryaykowałem więcej i zostało zabezpieczenie do 2415 na każdy z 110 S.ale jeszcze trochę poza kontem odłożonych mam.wiem,że trochę ryzyko i boję się.ale widzę spadek jak nigdy.ten wasz dumny paw wyrażnie się tu męczy .myślę,że gdyby dostał zamianę L na S PO 225o to poszedłby na to w tri miałem zostawić 2500 złotych na kontrakt,ale zaryaykowałem więcej i zostało zabezpieczenie do 2415 na każdy z 110 S.ale jeszcze trochę poza kontem odłożonych mam.wiem,że trochę ryzyko i boję się.ale widzę spadek jak nigdy.ten wasz dumny paw wyrażnie się tu męczy .myślę,że gdyby dostał zamianę L na S PO 225o to poszedłby na to w tri miga.już nie ma kto ciągnąć do góry.zobaczymy.powiedział lis.pozdrawiam.
Ostatnio popłynołem na S razem z tobą, dziś zamknołem L po 2346 ale na S pekam narazie, to może być fala na 2500 i wtedy po kasie wezmę po 48 jak coś wskoczy na S ale tylko DT bo jutro może być poprawka
Zaczyna to przypominać lokalne wytryski euforyczne konczące obecny trend. Każde zdrowe szczytowanie kończy się wytryskiem, a przynajmniej powinno :-). Przesłanie dla średnioterminowych S jest takie, że z wysokości dłużej i dalej się spada.
aaaa nie mówiłem -))) , tylko dziwi mnie to zamknięcie piątkowe , jakby jeden silnoręki był ustawiony pod prąd , więc zrobili wodospad i dali mu się zamknąć pewnie z tego tytułu lop zanurkował , a dzisiaj już duzi zapięci w szelkach liczą pln-y w dodatku atak na usd i znów są wygrani na mocy złotego -)), tyle że tym razem robią aaaa nie mówiłem -))) , tylko dziwi mnie to zamknięcie piątkowe , jakby jeden silnoręki był ustawiony pod prąd , więc zrobili wodospad i dali mu się zamknąć pewnie z tego tytułu lop zanurkował , a dzisiaj już duzi zapięci w szelkach liczą pln-y w dodatku atak na usd i znów są wygrani na mocy złotego -)), tyle że tym razem robią nam hossę małymi schodami !!!
a ja mam 110 TŁUSTYCH S,zę średnią brutto 2335.2 i przyznam boję się.ale to dobrze.ZREALIZOWAŁ SIĘ SCENARIUSZ,O KTÓRYM WCZORAJ PISAŁEM.zabezpieczenie każdej ze 110 pozycji do 2415.myślę,że to wystarczy.choć ostatnie zniesienie w tej fali to 2397.ale tam raczej nie dadzą rady.powiedział lis.pozdrawiam.