.....homar, moja odpowiedż brzmi następująco..! o tym iż kupiłem sobie jacht za ,,misiową'' kasę pisałem przed zamknięciem poprzedniej serii. A siedzę na forum tylko i wyłącznie dla was,, dla ciebie między inymi. Ponieważ nie mogę znieść tego iż, tak bezwiednie tracicie kasę.. Obiecałem sobie iż Turysty nie będę .....homar, moja odpowiedż brzmi następująco..! o tym iż kupiłem sobie jacht za ,,misiową'' kasę pisałem przed zamknięciem poprzedniej serii. A siedzę na forum tylko i wyłącznie dla was,, dla ciebie między inymi. Ponieważ nie mogę znieść tego iż, tak bezwiednie tracicie kasę.. Obiecałem sobie iż Turysty nie będę się więcej czepiał. I jak,.. zadowoleni? co my tam mamy? 2060? Poczciwy Grall znowu was nie zawiódł. Pozdrawiam.