Sygnał systemuAktualna pozycja: długa (1493, 2009-03-10)
Sygnał systemu2009-03-10 14:44publikacja2009-03-10 14:44Podziel sięSkomentujSygnał systemu Aktualna pozycja: długa (1493, 2009-03-10) Źródło:
~LS2009-03-10 15:2800Bardzo rzadko się zdarzało żeby system dał 2 złe sygnały, no ale wszystko możliwe.
~cobra2009-03-10 15:2100ja rynek bedzie rosl schodkowo ,cos jak teraz to systemik bedzie topil i topil.wiem bo tak niedawno bylo,obserwuje go od 2 lat.zarobil bo byl krach,rynek pionowo zeszedl w dol to mu sie udalo.powtarzam udalo.
~Krys2009-03-10 15:1200ostatnio system często zawodzi. Mial na koncie ponad 5 tys. pkt, teraz jest ok. 4,8. Tylko od wczoraj wyparowało ok. 100 pkt.
zxc19742009-03-10 14:5800ciekaw jestem czy to nie bedzie pułapka? Ja dwie zamknąłem i jeszcze dwie L zostawiłem. Pozdrawiam