REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

"Pakiet Kluski" czyli wciąż te same deklaracje, a konkretów mało

2007-03-20 07:09
publikacja
2007-03-20 07:09
Dodaj Bankier.pl w Google
"Gazeta Prawna" ocenia, że z pierwszej części propozycji, wchodzących w skład tak zwanego "Pakietu Kluski", wynika niewiele konkretów. W redakcyjnym komentarzu dziennik stwierdza, że "jedno okienko dla rozpoczynających dzialalność biznesową i jeden formularz przy rejestracji firmy to nie za wiele jak na drugi rok rządzenia obecnej koalicji."

Według "Gazety Prawnej" zapowiedzi zmniejszenia liczby kontroli i obowiązków sprawozdawczych przedstawiają się jeszcze bardziej mgliście. Dziennik ocenia, że podobne deklaracje składał każdy poprzedni rząd, co nie przełożyło się na faktyczne wprowadzenie zmian.

Zdaniem gazety zmiany powinny dotyczyć rozliczenia administracji ze strat, spowodowanych przez jej zaniechania i opóźnienia. "W przeciwnym razie będziemy wciąż słuchać zapowiedzi o jednym okienku dla początkujących w biznesie. A co mają zrobić ci, którzy już nie są początkujący?- zastanawia się Krzysztof Bień w "Gazecie Prawnej".

GP/MagM/jędras
Źródło:IAR
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki