Dokumenty potrzebne do kredytu

Do wniosku kredytowego składanego w banku należy zawsze dołączyć dokumenty potwierdzające naszą zdolność kredytową, w tym kopie podatkowych rozliczeń rocznych, zaświadczenia o dochodach, czy też informacje o obrotach na rachunkach bankowych. W tym ostatnim przypadku, gdy kredyt jest z tego samego banku, w którym mamy ROR nie będzie takiej potrzeby. Niezbędne jest też przedstawienie bankowi dokumentów potwierdzających naszą tożsamość, czasami sam dowód nie wystarczy i trzeba potwierdzić tożsamość drugim dokumentem, np. prawem jazdy. Konieczne jest też przygotowanie dokumentów dotyczących przedmiotu kredytowania.

W przypadku najbardziej skomplikowanych kredytów hipotecznych konieczny jest aktualny odpis księgi wieczystej, często potrzebna jest wycena nieruchomości lub w przypadku mieszkań spółdzielczych właściwe zaświadczenie ze spółdzielni.
Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Blair James

Dzień dobry moi drodzy bracia i siostry w Chrystusie, jestem Pan Blair James, renomowanego, legalne i akredytowany pieniędzy kredytodawcy. I pożyczać pieniądze chrześcijan i godny zaufania ludzie, którzy potrzebują pomocy finansowej w wysokości 3%. Oferta pożyczki i od co najmniej 5000 dolarów / euro / funtów i więcej. (Nr kredytowej sprawdzić, 100% gwarantowana!) Mam nadzieję, że pozwoli mi służyć. Szczerze. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: (privateloaninvestment1@live.com) z skarżącej poniższe informacje:
Imię i nazwisko;
Kraj:
Wymaganej ilości;
Miesięcznego dochodu:

!

Pobierz program PIT 2014

Program Pit 2014

Księgarnia Bankier.pl

Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego ilustracje: Andrzej Mleczko, Robert B. Cialdini Cena: 34,90 zł  Zamów książkę

Znajdź nas na Facebooku

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl