[2000/03/20 16:14] BRE BANK SA Raport biezacy Aneks do porozumienia pomiedzy BHW i BRE
RB/24/00Zgodnie z art. 81. ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. Prawo o publicznym obrocie papierami wartościowymi (Dz. U. nr 118, poz. 754 z późn. zm.) Zarząd spółki BRE Bank SA podaje do wiadomości, że w dniu 19 marca 2000 r. zawarł z Bankiem Handlowym w Warszawie SA Aneks Nr 3 do Definitywnego Porozumienia o Połączeniu z dnia 23 października 1999 r. ("Porozumienie"). Aneks przewiduje wygaśnięcie Porozumienia w przypadku podjęcia przez NWZA któregokolwiek z Banków uchwały w sprawie uchylenia którejkolwiek z uchwał dotyczących połączenia, podjętych przez NWZA Banków w dniu 9 grudnia 1999 r. oraz 10 grudnia 1999 r. Ponadto strony ustaliły, iż wygaśnięcie Porozumienia z powyższej przyczyny skutkuje nie stosowaniem kar umownych, z wyjątkiem kar umownych przewidzianych na wypadek nie dochowania poufności. Aneks Nr 3 wchodzi w życie z dniem akceptacji jego treści przez Rady Nadzorcze obu Banków.
Ponadto Banki zawarły w dniu 20 marca 2000 r. dodatkowe porozumienie obowiązujące do czasu rozwiązania albo wygaśnięcia Definitywnego Porozumienia o Połączeniu, w którym określiły rodzaje dozwolonych w tym okresie działań i czynności.
Banki ustaliły, iż podejmowanie wskazanych w tym porozumieniu działań nie będą uważały za naruszenie Porozumienia o Połączeniu.
Nazwiska i imiona osób skladających podpisy:
Wojciech Kostrzewa Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)




























































