zmniejszenie zyskow bankom czy sklepom wielkopowierzchniowym...
nie chodzi o zmniejszenie zysków dla zasady, ale o takie doprecyzowanie przepisów, żeby podmioty zagraniczne, bez względu na kryteria i okoliczności były traktowane na równi z krajowymi, bo tylko to będzie gwarantować zdrową konkurencję i zwiększy na polskim rynku szanse podmiotów krajowych
trzeba ukrócić możliwości bezustannego, niemalże nieograniczonego transferu zagranicę środków wydrenowanych z kieszeni Polaków lub sytuacji gdy wielka sieć dostaje jeszcze zwrot
była partia rządząca (zresztą cała koalicja też) praktycznie rozparcelowała Polskę w taki sposób, że póki co jesteśmy krajem niewolników, pracującym za niewolnicze (jak na standarty EU) stawki
czas to zmienić, PO swoją szansę już miało, jak widać za stołki przysłużyli się nie nam, a zachodowi
dajmy szansę PISowi skoro wolą większości narodu dostali mandat zaufania, a wszelkie gadki z hasłem "populizm" na czele pod ich adresem to efekt manipulacji faktami ze strony "zachodnich" mediów w naszym kraju (głównie niemieckich)