Forum Forex +Dodaj wątek

Re: co dalej z PLN ?

Zgłoś do moderatora
idz do PKOBP - to polski bank - najwiekszy akcjonariusz to Skarb Panstwa - ciekawe czy nie podniesie oplat ?