Dnia 2016-01-19 o godz. 13:41 ~Stella napisał(a):
> jak zrealizowane zostana wszystkie obietnice lub wiekszosc, to nie ktos oslabi pln, zrobimy to wlasnymi rekami, na wlasne zyczenie
>
Nie ma tu związku przyczyna-skutek. Efekty realizacji obietnic wyborczych mogą być różne .Zobaczy się np. czy 500 zł zasili lokaty, czy nakręci koniunkturę poprzez wydatki , czy od razu będzie przepite ( najlepsze rozwiązanie dla budzetu :)))) Raczej te obietnice stanowią impuls napędzający koniunkturę, czyli posłużą umocnieniu PLN. A co do banków, to te, co podnoszą opłaty, niedługo je obniżą, albo się wyniosą z PL. Naprawdę mało jest ludzi , którzy chcą płacić 30 zł miesięcznie za konto z kartą.