Forum Forex +Dodaj wątek

i jeszcze raz stella

Zgłoś do moderatora
o to właśnie mi chodziło
http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/zagraniczne-sieci-handlowe-nie-placa-u-nas-podatku-dochodowego-wyjatek-biedronka