Forum Forex +Dodaj wątek

Re: co dalej z PLN ?

Zgłoś do moderatora
placac za zakupy plastikiem dostarcza sie cennych informacji na temat gdzie sie kupuje, co sie kupuje itd
nie tylko sklepy wiedza, bo dla sklepu klient jest wlasciwie anonimowy, ale gorzej bo wiedza firmy typu VISA, MasterCard i banki -
to jest b. cenna wiedza, dobrze handlowalna
pamietam jak jakis czas temu wybuchla afera gdy ktorys z prezesow pewnego banku przyznal sie ze robia baze z takimi danymi, aby robic profile swoim kilentom, korzystajac przy tym z FB i innych spolecznosciowek
jesli robi sie wszystko swiadomie to OK - wolny wybor
nie jestes jedyny/a