nie trafiaja do mnie opinie że za wszystko itak zapłaci konsument idąc tym tropem to nie idzie jak sciagnac podatków od duzych firm iinstytucji bo zawsze ktos powie że to uderza w zwyklego Polaka a ja uwazam ze trzeba skaczyc z uprzywilejowniem zagranicznych firm niech placa takie same podatki jak nasze