Forum Forex +Dodaj wątek

Re: co dalej z PLN ?

Zgłoś do moderatora
Idzie odbicie, powoli ale idzie...
Ale to będzie ostatnia korekta w tym roku ( nikt nie jest w stanie oszacować do ilu zejdziemy )
Potem zapinamy pasy i jazda