Forum Forex +Dodaj wątek

Re: co dalej z PLN ?

Zgłoś do moderatora
ja tez nie spodziewam sie mocnego rozbujania gospodarki w wyniku tych 500 zl,
samo 500 dla dzieci "zagranicznych" jest b. trudna sprawa, ale nie łudze sie ze wiekszosc wroci, raczej wiekszosc nie wroci - tu jest problem, z kolei jak sie bedzie tez placic tym mieszkajacym za granica to nie bedzie czym przytrzymac mlodych w kraju, a ci za granica juz w 2-3 pokoleniu beda "brytyjczykami"
z reszta opinii sie zgadzam, pewnie ze latwiej siegnac do kieszeni ludzi
to jest niepolitycznie amknac kopalnie ;), inna sprawa to co zrobic z masa ludzi z zamknietych kopaln ? to tez jest niemaly problem - bezrobocie sie powieksza, chociaz Thatcher sie nie przejela i kopalnie zamknela - czy Angole zaluja tego dzis ? chyba nie - i to jest odpowiedz