Forum Forex +Dodaj wątek

Re: co dalej z PLN ?

Zgłoś do moderatora
To juz nie pierwszy post kiedy stella broni banksterow kiedy stosowano niedozwolone klauzule w stosunku do frankowcow to nikt nie krzyczal

Prawda jest prosta mamy najwieksze w europie transfer kasy za zagranice o to jest teraz walka