Tak właśnie czułem, że Cię z L na DAX wywaliło z rana :(. Ja nie zostawiłem nic na weekend. Co do VAR to o ostanie posiadania się nie wypowiadam tutaj już, ale wygląda to bardzo źle i coraz gorzej. Niech coś zrobią, bo wszystko spada, ale tutaj to już kompletne dno. Nawet jeśli ta gra się nie sprzedaje, to teraz też jest dobry moment na złe info. Niech to jeb.nie raz a porządnie. Co do CYB01 to już mam małą stratę, ale Columbus kupiony w październiku nadal bardzo na plus. Nie wiem czy się nie skrócę na poważnie. Aktualnie mam jakieś 25 proc. portfela w akcjach i zaczyna mi to topnieć. Masz jaja z tym Orlenem, nie powiem :).
Cuffsy co roku są coraz gorsze niestety. Mnie nie będzie. trzymaj się.