Ja bym się nie bał o Donalda :). On kocha wywoływać sam kryzysy i sam je gasić. Może wtedy pokazać jak jest mocny (Make America Great Again). . Słabiej to wygląda u nas i na Varsav. Spekuła się wystraszyła do reszty i zdołowała kurs a longterm"owców póki co nie widać.