Złoto w ciągłym. Nie planuje sprzedać przy 1700. ( ale tylko krowa nie zmienia zdania :))). Tauronu nie tykam bo ma i będzie mieć fatalne fundamenty, choć cena dobra. Rozważam wejście na poważnie w polskie banki, zwłaszcza pekao s.a. - tam juz jest "1 x książka"!. Wszystko w rękach amerykańcow - racja, że lubią wyru.ać całą Europę i odbić po naszej sesji, ale tam serial o koronawirusie dopiero się zaczął., i jak widać nie wszystko jest jeszcze w cenach. Fatalnie to zabrzmi ale ja na tej wojnie, shortując ropę, i teraz na epidemii sporo zarobiłem, więc rozumiem co miał na myśli Cejrowski, chociaż dla mnie to zawsze był debil. Powiedz lepiej po jakim kursie varsav sprzedajesz? :).