Jak patrzę na to wszystko to myślę, że to nie koniec spadków. Amerykanie mają niby jeszcze z czego oddawać ale reszta juz nie, i chyba trzeba będzie zejść piętro niżej :(. O bym się mylił, ale razem z rynkiem głównym oberwie się wszystkim dookoła. Pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu. Ciężki tydzień za nami.