A po pół roku wyszedł patch do pszczółek - a jeśli by faktycznie bylo tak źle, to czy byłoby po co dawać patche?
Musimy być spokojni, i liczyć na to, że wyniki tylko potwierdzą to, na co stawiamy od długiego czasu.
Szkoda mi jedynie, że po tak długim czasie w jakim trzymam papier, teraz dosłownie każdy może kupić poniżej średniej kogoś, kto wierzył w tą firmę od dawna. I to jest największa niesprawiedliwość giełdy - no ale cóż, życie - i tak nie sprzedam niżej niż 3,5