Racja. Ale nigdy nie wiesz gdzie jest dołek. Mnie najbardziej śmieszą kolesie co wyskakują jak kurs rośnie albo spada i trąbią o swojej mądrości. Każdy z nich ma racje a jednocześnie każdy z nich się myli. Wszystko zależy od horyzontu czasowego i momentów wejścia i wyjścia. Ci co najbardziej wierzyli w spółkę to wchodzili po 1zł i niżej i nadal są pięknie zarobieni. I Może aktualnie kumulują gotówkę - jak Buffett :))). Giełda jest bardzo sprawiedliwa, każdy mógł wyjść po 4.8 i odkupić teraz po 2.3. Na końcu liczy się PIT i to on podsumowuje Twoją racje na giełdzie.