do Reznor: ostro jadą amerykańce, co? :). Na 2850 jest 20% od szczytu, po którym przekroczeniu, podobno wchodzimy w techniczną bessę. Jutro piątek i mogą bać się zostać z papierem na weekend. Może być jeszcze ciekawiej. Ja nadal short na DAX ii złoto do 1800. I ani drgnę.