i jak Reznor? wywaliło Cie z tego longa dziś rano na DAXsie? ja doczekałem do H4 i zamknąłem shorta w południe, choć uważam że DAX będzie jeszcze niżej. Ale nie chcę nic zostawiać na weekend. Żałuję, że ropy już nie shortuje, ale nikt podobno nie jest doskonały :)))))).