na razie to nic nie wiadomo. Spółki, które mają stałą stabilną sprzedaż nieźle poodbijały dziś, a tutaj raczej cienko ;(. Technika nigdzie nie działa przy takich emocjach na spadkach, a o fundamentach Varsav nic nie wiemy. Amerykańce minus 3 proc na zamknięciu - ten tydzień może być jednym z ciekawszych :).