Dax zamknąłem przy 12150 na L, ale nie otwierałem shorta. Wziąłem pallad wczoraj widziałem dobry moment na wejście i jest ok. Złoto sprzedałem dzisiaj po 2 dniach. Amerykanie raczej będą rozgrywać jak w 2016/2017 bodajże - w czasie sesji europejskiej spadki, ok 18:00 wzrosty w USA. Jak narazie korekta prosta wczorajszego rajdu. Dużo będzie zależeć od emocji i newsow. Ale to też można rozgrywać. Beka z Cejrowskiego, chce zakazania krótkiej sprzedaży :) trzymasz złoto w trybie ciągłym czy sprzedaż przy 1700 ? Jak dla mnie jednym ruchem to się nie stanie. Fundusze hedgingowe mogą mieszać na kontraktach na tych poziomach. Co myślisz o tauron ? Mega tani jest może warto ?