Nie łamie się bardziej myślę, co tu obstawic, kupiłem dzisiaj Orlen po tym tapnięciu na ropie, masakra miałem L postawione, ale cóż pojechali po całości. VAR też kupowałem i nawet musiałem długo czekać przy 1,85 lub 1,90, ale przytulilem. Masz rację z tym do prezesa o info tylko pytanie czy nie lepiej nie wysłać na skrzynkę. Myślę, że forum raczej nie czyta. Miałem jechać na fxcuffs , ale chyba odpuszczę za dużo się dzieje i być może odwołają przy aktualnej sytuacji. Ma szczęście spółki gamingowe się trzymają, więc takiej posuchy nie mam, ale 01CYB dostał ostro w palnik. O dziwo gaz mi odbija dzisiaj i to całkiem sporo. Zdrowia życzę i wytrwałości wszystkich inwestorom