Czemu niesprawiedliwe? To nie zawody w kto dłużej trzyma akcje tylko kto lepiej ocenia sytuacje. Wyjście jest ważniejsze niż wejście. Może oczekiwania były po prostu za duże na dany moment? Spółkę wycenia rynek, w dłuższym okresie nie da się jej oszukać Niedługo raport, zobaczymy czy spadki nie były przereagowaniem.