Nie sprzedaje, nie wiem kiedy, ale chce pozbierać ile się uda na tych poziomach i poczekam może z 2-3 lata. Na 11bit, TEN i CDR się opłaciło bardzo. Tutaj na pewno zarobie, jak i inni którzy kupują ma tych poziomach lub niżej. Nie powiem nic o kursie, gdyż nie wiem po ile będzie może być 7 PLN a może być 70. Dzisiaj L na DAX otwieram liczę na kontrę pod 12000