Nie wiem może firewall tak maskuje IP. Coś czuję, że marzec będzie dobry na VAR, czekamy na info o raporcie i czat z inwestorami. Słabo spółka się kontaktuje z inwestorami. To samo mnie wkurza na LVC, ale spółka jest dobra i przywykłem do takiej formy. Ale gaming powinien być bardziej aktywny na rynku.