jeżeli chodzi o strategie tych wszystkich ofe,tfi i innych badziewskich funduszy, to nie wiem czy któryś z nas drobnych potrafiłby ją zrozumieć. Zapewne te wszystkie cwaniaki w białych kołnierzykach, co siedzą za sterami tych spółdzielni nieźle na tym zarabia. Szkoda tylko, że dołują nam kursy i wielce mnie wku..wiają