krisb sorry nie zauwzylem 8p. czyli 8% oczywiscie 8% rowne 0,27zl przy obecnym kursie!
w mojej ocenie tw ernest tonie za wrobieni w getin naolismzty i open fajanse i szuka forsy wiec kaze cashowac sie tam gdzie niejaki noble shit ma udzialy i stad ta podaz byla!zapewne jeszcze gdzie maja,ale debile zamistw pakeitach to puscic to graja na rynku,takich walsnie debili maja w tych tfi nobalach to tragedia ci lduzie o gieldzi enie maja poejcia ani rynku kapitalowym!