bo jankesi mają swoją giełdę ponad 100 lat i są potęgą finansową, a nasza GPW dopiero raczkuje. W te dwadzieścia parę lat to i tak nasza giełda się nieźle rozwinęła, potrzeba jej jeszcze więcej kapitału. Z tymi choler..mi OFE kapitał ucieka i dołują kursy na większości spółek. Nam potrzeba więcej kapitału zagranicznego.