| Życzę wam bankructwa | ~agencja | 9 | 2026-06-22 18:24 |
| ESPI | ~Moriar | 2 | 2026-06-22 09:11 |
| 2zł w tym tygodniu ? Hossa zbrojeniowa trwa w najlepsze | ~Grzmot | 25 | 2026-06-18 14:47 |
| wizimir -mistrz patelni | ~J23 | 3 | 2026-06-18 07:01 |
| Protektor - apetyt na wzrosty? | ~wizimir | 7 | 2026-06-18 06:05 |
| Lecimy coś 20% do gory | ~Jan | 4 | 2026-06-12 13:21 |
| Czy na PROTEKTORZE przebijemy 2 zł ? | ~Kamil | 45 | 2026-06-11 17:44 |
| Luma wykorzystała moment na wywalanie | pawsta | 9 | 2026-06-10 16:02 |
| Espi | ~Moriar | 10 | 2026-06-10 12:47 |
| Sspory zastrzyk kapitału dostaną firmy z Lubelszczyzny | ~Kamil | 2 | 2026-06-05 18:39 |
| OUIZ | ~1234 | 5 | 2026-06-02 20:10 |
| KTo To dzisiaj się tego najadł nad 1,5 | technik-at | 2 | 2026-06-02 16:00 |
| Ładny skup | ~Akcjonariusz | 8 | 2026-06-02 14:23 |
| Cała prawda kolejna podbitka i wywalanie | ~Patmat | 27 | 2026-06-01 23:46 |
| Tutaj może być i 0,07 groni za papier | ~Marunia | 6 | 2026-06-01 17:38 |
| PROTEKTOR przejmuje kapitał z LUBAWY | ~Kamil | 5 | 2026-06-01 17:36 |
| Raport | ~kp | 3 | 2026-05-29 20:57 |
| obroty... | ~cienki | 15 | 2026-05-25 14:20 |
| ESPI | ~Moriar | 16 | 2026-05-19 12:39 |
| Raz na jakiś czas nawet bankruty odbijają żeby | ~Alexi | 12 | 2026-05-19 10:05 |
| Myślę że 1.50 lata chwila będzie | ~Oti | 40 | 2026-05-18 15:24 |
| Info. | ~dominik | 2 | 2026-05-15 20:46 |
| wyprzedaż papiera | ~wisła | 5 | 2026-05-13 10:53 |
| Na 1,18 | ~Zzz | 3 | 2026-05-06 09:39 |
| Jednak jest to Protektor przechodzi pod inne skrzydła | ~Obserwatorzy | 4 | 2026-05-06 08:42 |
| Czy jest taki plan na WZA rozpatrywana dywidenda? | ~Obserwatorzy | 4 | 2026-05-05 18:05 |
| Jutro wyniki, po kursie widać jakie będą | ~Awerso | 30 | 2026-05-05 16:31 |
| Czas już na espi jak naprawdę są uszyte dla wojska buty | ~Obserwatorzy | 18 | 2026-04-29 14:56 |
| DLACEGO SA SZLABANY | ~INWESTOR | 7 | 2026-04-24 15:25 |
| No i pięknie kolejny 1mln akcji wpadł po 0.50 | ~Redis | 2 | 2026-04-24 11:42 |