Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Życzę wam bankructwa ~agencja 9 2026-06-22 18:24
ESPI ~Moriar 2 2026-06-22 09:11
2zł w tym tygodniu ? Hossa zbrojeniowa trwa w najlepsze ~Grzmot 25 2026-06-18 14:47
wizimir -mistrz patelni ~J23 3 2026-06-18 07:01
Protektor - apetyt na wzrosty? ~wizimir 7 2026-06-18 06:05
Lecimy coś 20% do gory ~Jan 4 2026-06-12 13:21
Czy na PROTEKTORZE przebijemy 2 zł ? ~Kamil 45 2026-06-11 17:44
Luma wykorzystała moment na wywalanie pawsta 9 2026-06-10 16:02
Espi ~Moriar 10 2026-06-10 12:47
Sspory zastrzyk kapitału dostaną firmy z Lubelszczyzny ~Kamil 2 2026-06-05 18:39
OUIZ ~1234 5 2026-06-02 20:10
KTo To dzisiaj się tego najadł nad 1,5 technik-at 2 2026-06-02 16:00
Ładny skup ~Akcjonariusz 8 2026-06-02 14:23
Cała prawda kolejna podbitka i wywalanie ~Patmat 27 2026-06-01 23:46
Tutaj może być i 0,07 groni za papier ~Marunia 6 2026-06-01 17:38
PROTEKTOR przejmuje kapitał z LUBAWY ~Kamil 5 2026-06-01 17:36
Raport ~kp 3 2026-05-29 20:57
obroty... ~cienki 15 2026-05-25 14:20
ESPI ~Moriar 16 2026-05-19 12:39
Raz na jakiś czas nawet bankruty odbijają żeby ~Alexi 12 2026-05-19 10:05
Myślę że 1.50 lata chwila będzie ~Oti 40 2026-05-18 15:24
Info. ~dominik 2 2026-05-15 20:46
wyprzedaż papiera ~wisła 5 2026-05-13 10:53
Na 1,18 ~Zzz 3 2026-05-06 09:39
Jednak jest to Protektor przechodzi pod inne skrzydła ~Obserwatorzy 4 2026-05-06 08:42
Czy jest taki plan na WZA rozpatrywana dywidenda? ~Obserwatorzy 4 2026-05-05 18:05
Jutro wyniki, po kursie widać jakie będą ~Awerso 30 2026-05-05 16:31
Czas już na espi jak naprawdę są uszyte dla wojska buty ~Obserwatorzy 18 2026-04-29 14:56
DLACEGO SA SZLABANY ~INWESTOR 7 2026-04-24 15:25
No i pięknie kolejny 1mln akcji wpadł po 0.50 ~Redis 2 2026-04-24 11:42
[x]
PROTEKTOR -2,10% 1,21 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.