ciekawe dlaczego pare miesiecy temu glowny zarzadzajacy noble funds niejaki lis zmyl sie z polkadu i przeszedl do konkurencjii i zostawil chlopakow z pakietami akcjii.a polska hosse znamy-patrac na watki wiekszosci spolek to wiekszosc od tej hossy osiwiala a zarabiaja na niej glownie kardiolodzy