sam jestem ze slupska i podziwiam co sie dzieje na slupskim gino rossi.chociaz akcjii nie mam.wyniki.dlug i wskazniki duzo gorsze od protektora, a i tak jest drozszy.pytanie-na co czekaja fundy w protektorze co go konrtolua .nawet wg trzcinskiego maja ponad polowe akcjii.juz dawno powinni zrobic czystke we wladzach tej firmy jak to np.zrobily ostatnio w cormeyu