masz racje!!!
na obligach jest mega gorka runie niesamowicie polamie niektorym rece!
a swoja droga patrz na ceberarkta
http://stooq.pl/q/?s=cybr.us&c=3m&t=l&a=lg&b=0
dwa dni wczorja debiut i 100% zarobku sorry 120%!!!!
coweicej obroty ponad 2mld zl! w dwa dni!!!!
to jest tragedia dla polskiego rynku,spokojniez korwienm rozruszamy rynek pelna prytyzacja gpw i jeszcze wnuki wnukow beda nas wspominac jak WS nie bedziemy to jasne bo rotshildy steruja tam rynkiem a szkoda bo sa z niemiec maja bln ktorymi na calym swiecei zarzadzaja to ich forsa rynki kapitalowe banki itdich majatek mogliby z deka do polski wyslac rozruszaliby gielda,a tak pompuja ameryke na potege!!Reszta rynkow w tyle a warszwaskie to jzu dziadowstwo!!!!