wojas dywidenda 0,15 gr,protektor 0,27 gr a gdzie sa ich kursy kazdy widzi,ale wojas wie czego chce ,nie szuka zadnego inwetora,nie skamle po prosbie aby ktos go wzial.agresywnie sie rozwija i stawia na przejecia,co widac kilka dni temu.juz bym wolal aby wojas polknal protektora,na ktorym -wielkie nic juz pare lat