123 to jaka nasza giełda jest każdy widzi, nie ma większego sensu użalać się z tego powodu, raczej powinno się z tym stanem rzeczy pogodzić i dostosować się do istniejących warunków. O obrotach NYSE SP500 DJ możemy sobie tylko pomarzyć, myślę, że nawet wnuki naszych wnuków będą sobie mogły pomarzyć. Co nie zmienia faktu, że porządnej hossy na GPW już dawno nie było, a warunki teraz są bardzo dobre - tak taniego pieniądza to chyba jeszcze nie było w historii. Oczywiście jest jeszcze ta sprawa z funduszami, gdzie ełgeniusze zamiast kapitał ładować w akcje, drenują je i kupują obligacje 4%-co wg mnie jest skrajną głupotą..ale może się mylę - jestem tylko zwykłym drobnym inwestorem :)