no niemozliwe bo ja dobralem ponad 7,5k wstrzelilem sie w dolek,z tymze chialem wiecej ale mnie uprzedzil gruby i zebral do 3,29wsyztsko!
tak widzialem ze po 3 dniach korekty za pltokami ktos sie cashowal zapewne noble i nie moglem o hawe przgapic tej znakomitej okazji!
pzdr.
do wtorku do kocna sesji czas na zakup nastepnie odciecie i jak widze po rynku zainteresowanie akcjami srednich i malych teraz winno byc wieksze,zostaly mocno przecenione,na osatnia fale hossy warto miec te najtansze jak protektor min!