masz racje dziwnie sie zachowuja wysypane a w zasadzie zberane 35kwczoraj ewidentnie gruby (noble) podjerzewam blokowal wzrost to zbierali ile tego moze miec?? chyba w pakietowkach odbiora bez problemu po co trzyma na s idiota!!!!!!!
dobrze byloby aby sprzedali co maaj sprzedac i najlepiej wezwanie cena jest abstrcyjnie niska!!
patrzac na spolke konkurencje sektor itd
wkoncu przy niskim koszcie zeewnetrzym fifnsowania nic tylko przjmowac lepszej okazji niebedzie!!!!
bo nikt pozniej 4 zl nie odda!!!a spolak warta duzo wiecej,liczac kazda metoda znana,a tazke patrzac na wyniki,SDitd,jest potencjal i dobrze aby byl uwolniony tlumanow z noble pogonic i juz!
Zarzad po 1,5roku winien juz znalesc i zakonczyc dzialani w ramach poszukiwania inwestora stategicznego,to dlugi czas chyba ze idiotow wzieli jako tych co obsluguja caly procesposzukiwania. Narazie jak widac na rynku protektor to czysta okazja inwestycyjna.