nieukrywam ze kpian niecale 2k obrotututaj tzreba zapalnika za 1mln mozna 1mlnz l nie doalrow poza 1mln doalrowmozna jeszcze bardziej cene wyneisc w gore ale 1mln zl zeby nie byloz e duzo i spolak wraca na sciezke solidnych wzrostow a nie amramzu i jakby wyprzdania calkowitego!!!
czemu sluzy da gra?? nikt nei doda tak tanio to raz dwa kwartals ie kocnzyi nie widac zeby chcili dobrze go zakonczyc!!
wycena do konkurencji pozniej absurdu!
ale obrot to jest kpian!
na wall street ba na ansaqu najmniejsze spolki maja po50-100mln zl dziennie obrotu a u nas to na calych misaich jest tyle to jest tragedia!
jaktak chca pogrywac to komu cos sprzedadza?? pytam komu???
zagranicy za gorsze jak do tej pory!a to nasz forsa w tych smie........ciach ofe!!!!!