Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dywidenda,

Zgłoś do moderatora
nieukrywam ze kpian niecale 2k obrotututaj tzreba zapalnika za 1mln mozna 1mlnz l nie doalrow poza 1mln doalrowmozna jeszcze bardziej cene wyneisc w gore ale 1mln zl zeby nie byloz e duzo i spolak wraca na sciezke solidnych wzrostow a nie amramzu i jakby wyprzdania calkowitego!!!

czemu sluzy da gra?? nikt nei doda tak tanio to raz dwa kwartals ie kocnzyi nie widac zeby chcili dobrze go zakonczyc!!


wycena do konkurencji pozniej absurdu!


ale obrot to jest kpian!


na wall street ba na ansaqu najmniejsze spolki maja po50-100mln zl dziennie obrotu a u nas to na calych misaich jest tyle to jest tragedia!

jaktak chca pogrywac to komu cos sprzedadza?? pytam komu???

zagranicy za gorsze jak do tej pory!a to nasz forsa w tych smie........ciach ofe!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR 1,16% 1,22 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.