stary co ty opowidasz zobacz sobie ev/ebidta i pomysl,a pozniej mow,jak sie roziwja w generowaniu dlugow to tak!!
Protektor jest najtansza spolka z tego sktora i co lepsze najlepsza,ma stla ekspozycje na produktyi rynki i jest solidna spolka ktorej zadlzuenie jest b nikie gdzie do wojasa czy gino.Wojas jakeis termy kupil ile na tym zarobi?? watpie abyckolwiek!!!
Teraz gdybym mial wybierac to tylko protektor gdzie wojas napompowany o gr nie wspomne.
Wszytsko zalezy od akcjoanriatu,w wojsaie to wszytsko wojas pokupowal,i mysli ze farjerzy odkupia po 8zl??!
przeceiz wojas jest jzu bardzo drogi,protektor sukcesywanie zanizany i trzymany za pysk!
i na niego przyjdzie czas!