zwroc uwage an spolki dywidendowe w usa stopy zwrotu znich dywidendy ni sa duze a firma mimo to rosnie poteznie jak jest nisko wycneina na tle branzy itd,co wiecej jakby janeksy zobaczyli stope div na pzoomie 8-9% rzuciliby sie na akcje ujak hina na padline!!!
u nas tragedia kapital zalsony inwestorzy nei wiem czy moge tak ich nazwac!??
oni nawet 15ln nie opeuja na spolce takie jak np protektor ale tez innych bardzo tanich na gpw a co dopiero o 300 mln zl czy 1mld i wiecej jak na cyberarku na nasdaq!!
szkoda slow tzreba to zmienic i zknp oz mienimy jak nie to sami to zorbimy na dordze poteznej reowlucji!!!!!