Dzień dobry, bardzo dziękuję za odpowiedź. Odnośnie mojego wpisu, to faktycznie z jednej strony chciałem sarkastycznie, ale z drugiej chciałem raczej przeczytać jakieś poziomy i konkrety. Odnośnie Rsi to nie wiem o jakim okresie czasu Pan pisze i co konkretnie z tego Rsi Panu wynika. Tu bardzo proszę o odpowiedź, ja nie jestem osobą, która się naśmiewa albo obraża kogoś. Odnośnie mojego nicka (historycznego) to nie ma znaczenia - straciłem już mnóstwo kasy i popełniłem mnóstwo błędów inwestycyjnych (ale mam i sukcesy) i dalej się tylko uczę.
Raczej jestem zainteresowany jakimiś ciekawostkami na które warto zwrócić uwagę. Raczej w LiveChata inwestuję na perspektywę dłuższą i przynajmniej do tej pory wirtualny zysk jest duży, ale zastanawiam się co dalej... stąd mój chat... Chętnie przeczytam jakieś Pana wskazania.