Czyli podsumowujac spolka caly czas polepsza wyniki z kwartalu na kwartal, ale wciaz zle bo powinna podwajac zyski?
Prawda jest taka ze jest duzy skok r/r co jest dowodem na to, ze nie jest to spolka typowo covidowa, trzyma caly czas wysokie zarobki, a nie ze wystrzal podczas 1 fali, a pozniej to juz tylko w dol.